ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Відділ освіти Рожнятівської районної державної адміністрації

77600, смт.Рожнятів, вул.Шкільна,1 тел.(034-74) 2-03-76, 2-02-72 E-mail:rvorozhn@gmail.com

Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Новини | Реєстрація | Вхід
Головна Освіта району Структура В/О Мережа Послуги Карта Форум Публічна інформація
Меню сайту
Меню вертикальное с подменю
Корисні ресурси
  • Рожнятівський МЦ

  • Рожнятівська РДА

  • Головне управління
    освіти і науки
    Івано-Франківської ОДА

  • МОНМС України

  • Освітянська спільнота

  • Все для роботи методиста

  • Івано-Франківський ОІППО
  • Головна » Дошка оголошень » Новини освіти

    Лижні гонки
    Інформація | 28.02.2017, 14:21

            З метою підготовки збірної команди району з лижних  гонок  до участі в обласних юнацьких зимових спортивних іграх, в с. Суходіл 15 січня 2017 року були проведені районні змагання. Змагання проводились у 3-х вікових групах .

      У віковій групі 2001 – 2002 р.н. серед  юнаків чемпіоном  району став Ільків Павло,

    ІІ місце виборов Понайда Андрій, а ІІІ місце – Пилипів Олег. Серед дівчат  цієї вікової групи  з  найкращим  результатом  фінішувала  Дирів Христина, ІІ  місце зайняла Пазяк Наталія.

        Серед  юнаків у  віковій  групі  2003 – 2004 р.н. впевнено переміг Торованин  Ми-кола, ІІ місце – Горблянський Андрій  і ІІІ місце  несподівано  здобув Понайда  Іван.

    Серед дівчат в цій віковій групі  з великим відривом від суперниць  першою фінішувала Михайлів Маруся. Срібну медаль виборола Дяків Віталія , а бронзову –  Блекот Вікторія.

        У віковій групі 2005 – 2007 р.н. І місце  зайняв Мороз  Іван,  ІІ місце – КовальчукОлександр , а ІІІ місце – Понайда Олег.

           В м. Верховина з 17 по 19 лютого проходили обласні зимові ігри  зі стрибків на  лижах з трампліна, лижного двоборства, гірських лиж та лижних гонок.

          Рожнятівський  район на цих змаганнях представляла  збірна команда з лижних гонок і проводились вони в 3-х вікових групах.

          В старшій віковій групі  І-ше місце як класичним так і вільним ходом  виборов  Мор Захар – студент Брошнівського ПЛПЛ.

         В середній віковій групі учениця Ілемнянської ЗОШ І-ІІІст. Пазяк  Наталія виборола ІІ-ге місце  в класичній  гонці  і ІІІ-є місце вільним ходом  , а Дирів Христина – учениця Суходільської ЗОШ І-ІІст. виборола - ІІ-ге місце.

          В молодшій  віковій групі переможцем змагань класичним ходом став  Дяків Максим - учень Ілемнянської ЗОШ І-ІІІст., а Торованин Микола - учень Суходільської ЗОШ І-ІІст. в свій день народження  зробив собі чудовий подарунок , виборовши ІІ-ге місце  в упорній боротьбі у змаганнях вільним ходом.

            В командному  заліку  збірна  команда Рожнятівського району вийшла на ІІ-ге місце.

     

    Додав: Osvita |
    Переглядів: 42 | Розміщено до: 28.03.2017 | Рейтинг: 0.0/0
    Новини освіти
    Курс валют

    Автор сайту заступник начальника відділу освіти Пікула С. М.

    Розробник сайту вчитель інформатики Кусень М. В. Адміністратор сайту головний спеціаліст відділу освіти Кусень О. В.

    © 2011-2017