23
|
Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Якубовська Любов Володимирівна
|
39-6-30
|
24
|
Ілемнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Пилипів Олег Іванович
|
34-5-48
|
25
|
Красненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Сенич Ніна Йосипівна
|
32-5-14
|
26
|
Липовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Андрейків Василь Михайлович
|
34-3-18
|
27
|
Лоп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Юрчишин Василь Дмитрович
|
34-1-10
|
28
|
Небилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Семкович Надія Ярославівна
|
38-5-59
|
29
|
Нижньострутинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Савчук Анатолій Васильович
|
31-2-66
|
30
|
Петранківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Перепічка Жанна Григорівна
|
38-2-35
|
31
|
Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Неспляк Руслана Володимирівна
|
2-17-00
|
32
|
Ріпненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Кидик Юрій Васильович
|
39-5-66
|
33
|
Сваричівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Локатир Михайло Васильович
|
45-2-34
|
34
|
Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Стадник Любов Михайлівна
|
34-1-55
|
35
|
Цінівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Тринчук Ірина Іванівна
|
33-3-15
|
36
|
Ясенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Стоцька Ольга Михайлівна
|
36-2-36
|
37
|
Брошнів-Осадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Павлів Іван Степанович
|
46-2-16
|
38
|
Перегінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Депутович Іван Ілліч
|
98-5-31
|
39
|
Перегінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Попівняк Михайло Іванович
|
98-3-17
|
40
|
Рожнятівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Слабінога Оксана Володимирівна
|
2-02-81
|
41
|
Рожнятівська вечірня (змінна) загальноосвітня школа ІІІ ступеня Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області
|
Тунків Мирослава Ярославівна
|
2-02-70
|